Program

Hlavní postavou programu pro děti je sympatická zpěvačka  Míša, která je stále usměvavá a sršící energií.  S Míšou se můžete potkat i v kapele Peter´s music, kde je hlavní zpěvačkou. 

Minishow s Míšou Sloukovou

Minishow s Míšou je hudebně zábavný program pro děti, sestavený nejen ze známých dětských písniček, ale i z písniček vlastní tvorby Míši. U písniček se děti rozhýbou a mohou si zazpívat společně s Míšou na podiu.  Své schopnosti a šikovnost si děti mohou změřit v soutěžích, kterými je celý program prolínán. Program je vhodný pro městské slavnosti (jarmarky, vánoční trhy atd.), karnevaly, Mikuláš, Pálení čarodějnic, dětský dny, rodinné oslavy a mateřské a základní školy atd. 

Celková doba programu je 60 minut. Odměny za soutěže jsou součástí programu. Máme vlastní aparaturu vhodnou k ozvučení sálů i exteriéru.                                                    

                                                                              

Z pohádky do pohádky s Míšou 

je program pro děti i rodiče, sestavený ze známých písniček z českých i zahraničních pohádek. U písniček se děti rozhýbou, zatančí a mohou si společně s Míšou zazpívat písničky na pódiu. Do zpívání se Míša snaží zapojit i rodiče dětí. Celý program je prolínán soutěžemi. Míša vystupuje celou dobu v kostýmu. Program je vhodný na Vánoce, Den dětí apod.

Celková doba programu je cca 60 minut. Odměny  jsou součástí programu. Máme vlastní aparaturu vhodnou k ozvučení sálů i exteriéru.                           
 

 

Kontaktujte nás